Przedstawiamy wyniki X Gminnego Przeglądu Pieśni Patriotycznej - online, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Forum Kobiet Gminy Milejów przy współpracy Gminnego Ośrodka Kultury w Milejowie. Z uwagi na dynamiczny wzrost zachorowań koncert laureatów zaplanowany na 11 listopada w GOK nie odbędzie się. Zapraszamy jednak do wysłuchania wyłonionych z przeglądu nagrań laureatów za pośrednictwem Internetu na funpage GOK. Nagrania udostępniane będą w dniu 11 listopada od godziny 7 rano co 30 minut. Życzymy miłego świętowania.

milejowska piona2018

Protokół  – X Gminnego Przeglądu Pieśni Patriotycznej

Po wysłuchaniu wszystkich nagrań organizator postanowił wyłonić następujących finalistów:

Kategoria soliści:

Aleksandra Kot z utworem „Pałacyk Michla”, Szkoła Podstawowa w Milejowie.

Adam Richaud z utworem „Serce w Plecaku”, Centrum Opiekuńczo – Mieszkalne w Jaszczowie.

Aleksandra Barczak  z utworem „Gdzie są kwiaty z tamtych lat” Szkoła Podstawowa w Milejowie.

Kaja Pierchorowicz  z utworem „Wojenko, wojenko”, Szkoła Podstawowa w Milejowie.

Wiktoria Kopeć z utworem „Deszcz jesienny deszcz” Zespół Folklorystyczny  Mały Milejów Gminny Ośrodek Kultury w Milejowie.

Milena Mazurek  z utworem, „Pieśń o przeszłość” Szkoła Podstawowa w Jaszczowie.

Mateusz Jabłoński  z utworem  „Serce w plecaku” Gminny Ośrodek Kultury w Milejowie.

Anita Jarosz  z utworem „Biały Krzyż” – zgłoszenie indywidualne.

Wiktoria Kosakowska z utworem „Gdy Polska da nam rozkaz”  Gminny Ośrodek Kultury w Milejowie.

Wiktoria Kopeć z utworem „Taki kraj”  Szkoła Podstawowa  w Jaszczowie.

Gabriela Kierepka z utworem „Ułani, ułani”  Gminny Ośrodek Kultury w Milejowie.

Zespoły:

Zespół wokalny KWADRANS z utworem „ Białe róże”  Szkoła Podstawowa w Milejowie.

Zespół wokalny CoMowianie z utworem „Przybyli Ułani od okienko” , Centrum Opiekuńczo – Mieszkalne w Jaszczowie.

Zespół Biesiadny ZAPŁOCIANIE „Bywaj dziewczyno zdrowa”  Gminny Ośrodek Kultury w Milejowie.

Zespół wokalny GRZYBKI „Płynie Wisła, płynie” Przedszkole Samorządowe   w Milejowie.

Reprezentanci Zespołu Folklorystycznego Mały Milejów: Weronika Kopeć, Milena Zasybska, Szymon Łuczkiewicz z utworem „Serce w plecaku” Gminny Ośrodek Kultury w Milejowie.

Grupa rodzinna:

(zgłoszenia nie wpłynęły)

Finalistom i wszystkim uczestnikom bardzo serdecznie dziękujmy za udział w przeglądzie.

Nagrody ufundowane przez Forum Kobiet Gminy Milejów zostaną wręczone w ciągu najbliższych kilku dni, po uprzednim kontakcie telefonicznym.