szachy konstytucja m

Grupa nieformalna Sąsiedzi utworzona przez pracowników GOK w Milejowie otrzymała wsparcie finansowe w wysokości 5000 zł w ramach programu „Mikrodotacje LGD Dolina Giełczwi” na realizację inicjatywy

Zagajnik społeczno-edukacyjny Miejsce działań twórczych

Celem projektu jest stworzenie zagajnika społecznego do kreatywnego wypoczynku i edukacji służącego lokalnej społeczności, w ramach którego powstanie sad, zagajnik oraz łąka kwietna, powstanie też miejsce wypoczynku z hamakami.

Inspiracją do działań jest sąsiedztwo GOK: Zakłady Przetwórstwa Owocowo –Warzywnego oraz Nadwieprzański Park Krajobrazowy.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współtworzenia miejsca przyjaznego nie tylko społeczności ale także naturze. Jeśli jesteś projektantem zieleni, ogrodnikiem, stolarzem, masz podstawowe narzędzia ogrodnicze do sadzenia roślin zgłoś się do nas. Razem poprawimy estetykę otoczenia i nadamy jej nową jakość.

O etapach naszych działań będziemy informować na bieżąco.

Twórz je razem z nami.

Realizator – grupa nieformalna Sąsiedzi

Patron – Forum Kobiet Gminy Milejów

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Dolina Giełczwi”