Gminny Ośrodek Kultury w Milejowie
Ikona Facebooka na niebieskim tle Ikona Youtuba na niebieskim tle

Liderki Lokalnej Tradycji - Wystawa

Od 25 października w galerii Świetlik można oglądać wystawę fotograficzną z przewbiegu zadania Liderki Lokalnej Tradycji!

Plastyczny konkurs online - Galeria

Dziękujemy za udział w konkursie online na najpiękniejszą pisankę - pastelową wydmuszkę. 

Przedstawiamy wszystkie nadesłane fotografie prac konkursowych. Gratulujemy Wam kreatywności i talentu!

Ojcowie Niepodległości - WystawaWśród bohaterów wystawy jest artysta, są dyplomaci, żołnierze i politycy, a także działacze społeczni. Reprezentowali różne poglądy polityczne, różnili się przynależnością społeczną i religią, urodzili się pod różnymi zaborami. Mimo to potrafili zjednoczyć się wokół jednego, nadrzędnego celu: NIEPODLEGŁOŚCI. Nie oznaczało to, że we wszystkim byli zgodni i we wszystkim wzorowo współdziałali. Pozostali wierni własnym poglądom, ale wykorzystując sprzyjające warunki zewnętrzne, poprowadzili Polaków ku WOLNOŚCI.

Wystawa - Podróż do AfrykiWystawa jest jednym z elementów Lekcji z Kulturą o wdzięcznym tytule "Podróż do Afryki". Została przygotowana przez uczniów klasy III Zespołu Szkół Nr 1 w Milejowie w oparciu o pomysł i scenariusz pani Iwony Wit. Jej zamysłem jest prezentacja piękna i różnorodności afrykańskiej sztuki, a każdy jej element jest pomocą dydaktyczną, z której korzystają uczniowie klasy trzeciej prowadząc lekcje dla młodszych kolegów i koleżanek.

Wystawa malarstwa - Wiesława GrelaW naszej galerii zrobiło się nieco wiosennie, a wszystko za sprawą kolorowych prac Pani Wiesławy Greli. - Zapraszamy serdecznie!

Galeria Świetlik

wystawa liderki

Karty czasu
Zobacz zdygitalizowane księgi
Milejowskiej Historii
Kliknij na poniższy obrazek
Obrazek prezentujący okładkę pierwszego tomu "Kart czasu" trzymaną w dłoniach. Będący linkiem do działu Karty Czasu.
LLT- BLOG

Zapraszamy na bloga

Obrazek prezentujący logo Bloga Literki Lokalnej twórczości będacy linkiem do Bloga
Białe logo GOK na czarnym tle

© 2021 Gminny Ośrodek Kultury w Milejowie