Gminny Ośrodek Kultury w Milejowie wraz z Zarządem Koła Polskiego Związku Wędkarskiego w Milejowie organizuje "Spławikowe Zawody Wędkarskie" dla dzieci z okazji Dnia Dziecka.

Zawody zostaną rozegrane 3 czerwca 2007r. w dwóch kategoriach wiekowych:

• do 12 lat
  • od 12 do 14 lat

Terenem zawodów będzie zalew w Majdanie Horodyńskim. Zbiórka zawodników o godz. 7.00 na parkingu przy "Fructo Maj". Organizatorzy zapewniają autokar.

Zawody zostana rozegrane w dwóch turach z czasem łowienia 2 godz. na jedną turę. Dzieci do lat 12 mile widziane z opiekunami. Wpisowe dla uczestników w kwocie 2 zł, a dla opiekunów w kwocie 5 zł zostanie przeznaczone na tradycyjną kiełbaskę z ogniska.

Przewidywany początek zawodów ok. godz. 9.00.

Zapisy pod nr tel. 503-101-208 lub w sklepie "102" u p. Mieczysława Gajowiaka w nieprzekraczalnym terminie do dnia 1 czerwca 2007r. do godz. 15.00 (konieczność wynajecia odpowiedniego autokaru).

Dla najlepszych zawodników przewidziane są puchary i dyplomy, a dla pozostałych nagrody za udział.

Serdecznie zapraszamy do udziału w zawodach.