Zarząd Koła Polskiego Związku Wędkarskiego w Milejowie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Milejowie organizują Spławikowe Zawody Wędkarskie dla dzieci

"Początek Lata"

Zawody zostaną rozegrane 1 lipca 2007r. w dwóch kategoriach wiekowych:

- do 12 lat
- od 12 do 16 lat

Terenem zawodów będzie jezioro Krzczeń. Zbiórka zawodników o godz. 7.00 na parkingu przy "Fructo Maj". Organizatorzy zapewniają autokar.

Zawody zostaną rozegrane w dwóch turach z czasem łowienia 2 godziny na jedną turę. Dzieci do lat 12 mile widziane wraz z opiekunami.

Wpisowe dla uczestników w kwocie 2zł, a dla opiekunów w kwocie 5zł zostanie przeznaczone na tradycyjną kiełbaskę z ogniska.

Przewidywany początek zawodów ok. godz. 9.00

Zapisy w sklepie "102" u p. Mieczysława Gajowiaka w nieprzekraczalnym terminie do dnia 29 czerwca 2007r. do godz. 17.00 (konieczność wynajęcia odpowiedniego autokaru).

Dla najleprzych zawodników przwidziane są puchary i dyplomy, a dla pozostałych nagrody za udział.

Serdecznie zapraszamy do udziału w zawodach.