Z przyjemnością informujemy, że 23 sierpnia br. w Milejowie odbędą się Dożynki Gminne.

W związku z powyższym zapraszamy twórców szeroko pojętego rękodzieła, a także wszystkie chętne organizacje, stowarzyszenia, koła gospodyń wiejskich i instytucje do zaprezentowania swojego dorobku, pracy i twórczości.

Ze względu na ograniczoną powierzchnię wystawienniczą zastrzegamy sobie prawo rozplanowania rozmieszczenia poszczególnych stanowisk wystawienniczych.

Oferty wystawców należy zgłaszać do Gminnego Ośrodka Kultury w Milejowie: ul. Fabryczna 1, 21-020 Milejów, tel. 81 757 20 32 lub na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.