Do 5 sierpnia przedłużono termin naboru kandydatek na Miss Dożynek Powiatu Łęczyńskiego 2016. Na laureatki konkursu czekają atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe, a także szansa na współpracę z agencją modelek.

Konkurs odbędzie się 28 sierpnia podczas „Dożynek Powiatu Łęczyńskiego 2016” w Cycowie. Jego organizatorami są Starostwo Powiatowe w Łęcznej oraz Studio Wizażu & Stylizacji DIVA GLAMOUR. W zabawie mogą wziąć udział mieszkanki powiatu łęczyńskiego, które ukończyły 15 lat (osoby małoletnie biorą udział w konkursie za zgodą opiekuna prawnego). Konkurs jest formą prezentacji podczas dożynek regionalnego stroju ludowego, dlatego też dziewczyny najpierw wystąpią w strojach lubelskich zapewnionych przez organizatorów, a później we własnych sukienkach wieczorowych. Nabór kandydatek trwa do 5 sierpnia. Skan karty zgłoszeniowej można wysłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub oryginał dostarczyć do Starostwa Powiatowego w Łęcznej. Do karty zgłoszeniowej należy dołączyć 2 zdjęcia w wersji elektronicznej: cała sylwetka oraz zdjęcie twarzy.
Zwyciężczynie konkursu otrzymają nagrody finansowe oraz liczne upominki ufundowane przez sponsorów, m.in. vouchery na ubrania, usługi fryzjerskie, kosmetyczne, restauracyjne i szkoleniowe, biżuterię oraz możliwość podpisania kontraktu z agencją modelek. Do udziału w konkursie zachęcają laureatki z lat ubiegłych. Dzięki dalszej współpracy z organizatorami biorą one udział w pokazach mody, sesjach zdjęciowych.
Regulamin konkursu i karta zgłoszeniowa znajdują się na stronie http://www.powiatleczynski.pl. Dodatkowych informacji udziela Wydział Inwestycji, Promocji i Rozwoju Powiatu - tel. 81/ 531 52 02.

Organizatorzy proszą dziewczyny, które przesłały swoje zgłoszenia w pierwszym terminie naboru tj. do dnia 29 lipca o telefoniczne potwierdzenie otrzymania dokumentów przez Starostwo oraz deklarację chęci dalszego udziału w konkursie.

miss dozynek powiat 2016