26 lutego 2017r. dwa samochody pełne naszych tancerzy wyruszyły do Radomia na dwunasta edycje radomskich dwójek, jest to ogólnopolski turniej break dance organizowany przez Radomski Kolektyw i Dom Kultury "IDALIN". Wystartowaliśmy tam w czterech parach.  SQUEEZE (Naniśka i Jamnik), SUSSY (Boogie i Wera) i dwie załogi BEZ ANZWY (Wojtas i Sąsiad oraz Adi i Fifi). Tym razem nie udało nam się przejść dalej i wszystkie ekipy poniosły klęskę już w eliminacjach. Dla nas samych to ogromna lekcja i przede wszystkim uświadomienie sobie jak wiele pracy jeszcze nas czeka, jakie mamy braki, jak dostosować trening by był bardziej efektywny. Pojechaliśmy tam jak zawsze, nie po zwycięstwo ale po to by być razem, dla przyjemnych chwil spędzonych w klimacie Kultury Hip Hop! Dla mnóstwa śmiechu w samochodzie. Dla radości jaka płynie z każdej chwili, dla tańca... najzwyczajniej dla tańca. I to się udało.  Już niedługo kolejne zawody.