15 grudnia w hali sportowej Zespołu Szkół w Łopienniku Nadrzecznym odbyła się dwunasta edycja Mikołajkowego Pucharu Łopiennika w taekwondo. W tym tradycyjnym przedświątecznym turnieju wystąpiło ponad 125 zawodników w wieku do lat 11 z kilku klubów Lubelszczyzny. W tym grodnie znalazła się także czwórka zawodników LKSW Dan z sekcji działającej w Gminnym Ośrodku Kultury w Milejowie. Troje z nich stanęło na podium. Milena Zasybska zwyciężyła w kopnięciach przeskokowych na czas, Marcel Maik zdobył złoto w walkach soft-stick, zaś Oliwia Jakubowska była trzecia w kopnięciach obrotowych na czas. Bez medalu, ale z nowym doświadczeniem sportowym powrócił z Łopiennika Kacper Kraska. Trenerem milejowskich taekwondoków jest