W niedzielę 7 maja w holu GOK w Milejowie rozegrano, z okazji Święta Konstytucji 3 Maja, turniej szachowy, w którym wzięło udział 16 zawodników. W klasyfikacji ogólnej i seniorów I miejsce zajął Jakub Radzik, II miejsce zdobył Ryszard Białek, a III - Marek Wroński. Wśród juniorów najlepsi byli w kolejności: Artur Kręglicki, Jan Kowalczyk i Bartłomiej Kłoda.

Dziewcząt w turnieju było tylko dwie: Wiktoria Górecka i Wiktoria Tylec. Lepszą okazała się Wiktoria Górecka. Wymienieni zawodnicy otrzymali nagrody i dyplomy ufundowane przez GOK. Po zakończeniu turnieju 11 uczestników rozegrało jeszcze symultanę szachową ze zwycięzcą turnieju, utalentowanym Jakubem Radzikiem. Wynik symultany był bardzo korzystny dla Jakuba Radzika, który wygrał 8 partii, 1 zremisował , a tylko 2 przegrał.