dni milejowa14 lipca (sobota)

godz. 16.30 - TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ dzikich drużyn. Organizator: Klub "Banita" (stadion TUR)

godz. 17.00 - OTWARCIE WYSTAWY PLASTYCZNEJ, Łęczyńskie Stowarzyszenie Twórców Kultury i Szutki "PLAMA", Recital piosenki - Kamila Studniarek (hol GOK)

15 lipca (niedziela)

godz. 09.00 - Turniej Szachowy

godz. 16.00 - PIKNIK AGROTURYSTYCZNY, turniej piłki plażowej, konkurs na potrawę regionalną "SMACZNE BO DOMOWE", prezentacja grodziska archeologicznego Choina Horodyszcze, zespół wokalny "KEJA", Zespół Śpiewaczy "JASZCZOWIANKI", Kapela Ludowa "STRYJE", zespół "RASPUTIN"

19 lipca (czwartek)

godz. 16.00 - "RAZEM" - impreza integracyjna ŚDS z Milejowa, Łęcznej i Świdnika, prezentacje artystyczne, konkursy i zabawy, wspólne grilowanie

20 lipca (piątek)

godz. 14.00 - SPOTKANIE AUTORSKIE z p. Henrykiem Ryszardem Żuchowskim, prowadzi p. Urszula Gierszon. Organizator: Gminna Biblioteka Publiczna w Milejowie

21 lipca (sobota)

godz. 20.00 - ROCKOWA SOBOTA. Zagrają zespoły: "HOUSE", "MADVISION", "PROROCK", "KOOLOR SQUAD"

22 lipca (niedziela)

godz. 16.00 - FESTYN RODZINNY
Widowisko dla dzieci, konkursy dla dorosłych i dla dzieci, Cygański Zespół Pieśni i Tańca "ROMA", Zabawa taneczna

ponadto: stoiska handlowe, wystawy rękodzieła, atrakcje dla dzieci, paint-ball, barek, kiermasz książki (Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Lublinie)

Organizatorzy: Rada Gminy Milejów, Wójt Gminy Milejów, Gminny Ośrodek Kultury w Milejowie