Gminny Ośrodek Kultury w Milejowie
Ikona Facebooka na niebieskim tle Ikona Youtuba na niebieskim tle

lekcje duze

Gminny Ośrodek Kultury zaprasza nauczycieli i uczniów do udziału w warsztatach edukacji artystycznej pn.  Lekcje z kulturą.

nasza podsumowaniem

Projekt pt. „Utworzenie klubów seniora w Gminie Milejów”  jest realizowany przez Fundację Innowacji i Inspiracji w partnerstwie z Gminą Milejów. Projekt jest realizowany w ramach osi Priorytetowej 11 Wyłącznie społeczne działania 11.2 Usługi społeczne i zdrowotne w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.

nasza podsumowaniem

Z przyjemnością informujemy, że Gminny Ośrodek Kultury został beneficjentem programu Kultura Interwencje 2021 dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury i realizuje zadanie pod nazwą Liderki lokalnej tradycji.
Nasze działania kierujemy do kobiet Gminy Milejów zrzeszonych w klubach, stowarzyszeniach i Kołach Gospodyń Wiejskich oraz nieformalnych grupach działających na rzecz lokalnej społeczności.

 

nasza podsumowaniemZapraszamy do przeczytania relacji z finału projektu Legendy na sznurku – warsztaty tworzenia marionetki - to projekt w ramach lubelskiej regionalnej edycji programu „Bardzo Młoda Kultura 2019-2021” realizowanego przez Narodowe Centrum Kultury, którego operatorem na region lubelski jest Centrum Spotkania Kultur w Lublinie

Grafik 2022/2023
witaminad logo
KINO MILENIUM

Repertuar Kina Milenium

Pytania/Seanse Grupowe:

668 173 520

kontakt.milenium@gok-milejow.pl

 

 

 

Galeria Świetlik

design w formie

Karty czasu
Zobacz zdygitalizowane księgi
Milejowskiej Historii
Kliknij na poniższy obrazek
Obrazek prezentujący okładkę pierwszego tomu "Kart czasu" trzymaną w dłoniach. Będący linkiem do działu Karty Czasu.
LLT- BLOG

Zapraszamy na bloga

Obrazek prezentujący logo Bloga Literki Lokalnej twórczości będacy linkiem do Bloga
LEKCJE z KULTURĄ
witaminad logo
Białe logo GOK na czarnym tle

© 2024 Gminny Ośrodek Kultury w Milejowie