Pora na absolutną nowość w naszych murach! Zajęcia Baletowe!

Zajęcia z tańca klasycznego z elementami rytmiki, tańca współczesnego oraz tańców charakterystycznych. Głównym celem zajęć są:
- poprawa koordynacji słuchowo ruchowej,
- koncentracja,
- gracja ruchów z poprawą postawy,
- rozciągnięcie mięśni.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 45 min.

Koszt zajęć to 40 zł miesięcznie.

Zajęcia poprowadzi dla państwa Paulina Buda, która pisze o sobie: Ukończyłam 9-letni kurs tańca w Społecznym Ognisku Baletowym w Lublinie. We wrześniu tego roku minie 14 lat odkąd uczęszczam na zajęcia z tańca klasycznego z elementami tańca współczesnego oraz tańców charakterystycznych. Umiejętności swoje nabywałam nie tylko pod kierunkiem pedagogów z Lublina, ale także nauczycieli z Warszawskiej Szkoły Baletowej - profesora Henryka Jeża, Narodowego Białoruskiego Uniwersytetu Kultury i Sztuki - Walentyny Łysenkowej, Teatru Narodowego Opery i Baletu im. S. Kruszelnickiej we Lwowie - Sergiusza Najenko oraz choreografem i pedagogiem z Belgii - Luc Morren. Reprezentowałam Polskę i Społeczne Ognisko Baletowe na arenie międzynarodowej, występując w Belgii, Czechach, Lwowie oraz na Międzynarodowych Spotkaniach Baletowych, które odbywają się co 2 lata w Lublinie. Mam bardzo dobry kontakt z dziećmi, jestem cierpliwa i opanowana.

BALET800