Dla Gminnego Ośrodka Kultury w Milejowie zeszła sobota( tj. 12 maja 2018r.) była dniem bardzo emocjonującym od strony tanecznej. Ostatnio coraz więcej takich sobót. Bardzo nas to cieszy. Nasze ekipy wzięły udział w XIX Wojewódzkim Festiwalu Współczesnych Form Tanecznych to już czwarty raz gdy stajemy w szranki na puławskiej scenie. I po raz czwarty pozostawimy po sobie mocny ślad w puławskiej kulturze tanecznej.

Zacznijmy od solistów w kategorii taniec nowoczesny - dzieci: Daria Kasprzak wywalczyła wyróżnienie natomiast Patrycja Kubić - trzecie miejsce. W kategorii taniec nowoczesny seniorzy trzecie miejsce otrzymała Ola Nieroda (Styl i Kropka), a pierwsze miejsce Filip Kucybała (Bez Nazwy). W kategorii ekipy "seniorzy" na trzecim miejscu znalazł się nasz duety "Praktyka Ruchu" w składzie Jamnik i Wera. Natomiast na pierwszym miejscu niezastąpione "BEZ NAZWY" z choreografią "Taniec to coś więcej" - warto wspomnieć, że tym zwycięstwem BEZ NAZWY obroniło swój tytuł z 2016 roku. Były z nami również ekipy "Mamy Hip Hop", "Styl i Kropka" oraz "Sussy Crew", którym tym razem nie udało się stanąć na podium. To dla nas wyjątkowo ciężki i emocjonujący dzien. A już w piątek kolejne zawody. Jesteśmy gotowi.