Milejowski Taniec po raz czwarty udowadnia swoją jakość.

9 czerwca 2018 roku Milejowscy tancerze wzięli udział w pierwszej edycji Międzynarodowych Radzyńskich Konfrontacji Tanecznych gdzie zespół "Styl i Kropka" wywalczył drugie miejsce w kategorii do lat 13.

Natomiast kilka dni później bo już 13 czerwca wyjechaliśmy do Ulanu gdzie odbywał się XI Wojewódzki Turniej Zespołów Tanecznych o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego. Wy tym roku na turniej ten przyjechała niebywała ilość ekip. Było ich ponad 60, co łącznie dawało ponad tysiąc tańczących dusz. Udało nam się obronić tytuł, który utrzymujemy tam już od 2014 roku. To dla nas ogromny sukces - mamy nadzieje, że nie ostatni w tym roku.

A ostatni raz w tym roku ekipy z Milejowskiego Ośrodka Kultury będzie można zobaczyć na żywo podczas DNI MILEJOWA w najbliższą niedzielę oraz w trakcie zawodów w Gminnym Ośrodku Kultury w Trawnikach. które odbędą się 20 czerwca! Serdecznie zapraszamy!