17 i 18 maja tego roku dla Milejowskich ekip tanecznych był nie lada wysiłkiem. Milejowscy tancerze w ciągu dwóch dni wzięli udział, aż w trzech różnych zawodach. 17 maja odbył się turniej XV Turniej Tańca Nowoczesnego o Puchar Burmistrza Łęcznej gdzie startowaliśmy w dwóch kategoriach co przyniosło całkiem niezłe efekty. Styl i Kropka wywalczył 2 miejsce w kategorii seniorzy freestyle, a ekipa BEZ NAZWY wywalczyła trzecie miejsce w kategorii seniorzy HIP HOP. Następnego dnia już o 9 rano nasi tancerze rozpoczęli swoje występy na XX Wojewódzkim Festiwalu Współczesnych Form Tanecznych. Tam zaprezentowało się 5 naszych solistów oraz dwa zespoły. Zarówno Styl i Kropka jak również Bez Nazwy wywalczyli Wyróżnienia w kategorii taniec nowoczesny +13 lat. Jedno wyróżnienie wywalczyła również Julia Nowosad w kategorii Solo 13+. Kolejnym punktem na naszej mapie był Radzyń Podlaski i II Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne w Radzyniu Podlaskim. Tam zespól Bez Nazwy walczył pierwsze miejsce.