Relacje z wydarzeń

X Wojewódzki Konkurs Zespołów Tanecznych

X Wojewódzki Konkurs Zespołów TanecznychZ przyjemnością informujemy, że nasze ekipy taneczne dzisiaj ponownie pokazały, że może być jeszcze lepiej! Na X WOJEWÓDZKIM KONKURSIE ZESPOŁÓW TANECZNYCH o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego wywalczyliśmy aż trzy pierwsze miejsca w trzech kategoriach wiekowych! W kategorii...

Koncert laureatów - 

22 maja na scenie Włodawskiego Domu Kultury odbyło się uroczyste wręczenie nagród i koncert laureatów Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Przyrodniczej.

 Wśród nagrodzonych wokalistów znaleźli się również nasi reprezentanci, a byli to:

 Milena Mazurek -  3 miejsce (kat. soliści  7-10 lat)

Michał Jabłoński WYRÓŻNIENIE( kat. soliści  11-14 lat)

Martyna Beksik -  2 miejsce (kat. soliści  15-18 lat )

 Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Wokaliści przygotowani przez Justynę Abramik zostali nagrodzeni w  X Jubileuszowym Powiatowym Przeglądzie Piosenki Angielskiej   „SING IN ENGLISH”w Jaszczowie.

Hania Zawadzka I miejscew kat. klas 4 – 6
Michał Jabłoński III miejscew kat. klas 4 – 6
Ola Barczak wyróżnieniew kat. klas 4 – 6
Martyna BeksiakII miejsce  w kat. gimnazjum

Jesteśmy dumni!

Nagrodzeni w Festiwalu Ogólnopolskim!

Grupa wokalistów GOK zaprezentowała się podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Przyrodniczej we Włodawie 26 kwietnia.

Tym razem swoich sił spróbowali:  Mateusz i Michał Jabłońscy, Adam Wieczorek, Julia Stasicka, Julia Jarząbek, Milena Mazurek, Kacper Sadź i Martyna Beksiak.
Wszyscy zostali przygotowani przez Panią Justynę Abramik.

Nagrodzeni to:

Milena Mazurek 2 miejsce (kat. I soliści)

Michał Jabłoński wyróżnienie (kat. II soliści)

Martyna Beksiak  2 miejsce  (kat. III soliści)

 Serdecznie gratulujemy!

8 kwietnia miał miejsce finał Wojewódzkiego Festiwalu "Śpiewający Słowik" w Rykach.

W etapie powiatowym nominację zdobyła 13-letnia Hania Zawadzka, która zaprezentowała się z utworem "Melodia serca". Niestety nie udało się wrócić z nagrodą. Nie mniej jednak gratulujemy pięknej prezentacji . Przypominamy, iż wszyscy nagrodzeni w etapie powiatowym Słowika, będą mieli okazje wystąpić podczas uroczystego wręczenia nagród i koncertu laureatów w Łęcznej.

4 kwietnia odbył się finał Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Majki Jeżowskiej "Rytm i Melodia". Przypominamy,  iż do finału w Radomiu zakwalifikował się podopieczny Justyny Abramik -  Adam Wieczorek. Występ przed Majką Jeżowską i Szymonem Wydrą ("Carpe Diem") był niesamowitym przeżyciem. Adaś nie został nagrodzony w finale, zaliczył jednak świetny występ wokalny, poznał  wielu wspaniałych ludzi, a nawet udzielił wywiadu dziennikarce Radia Eska!

My jesteśmy dumni mimo wszystko!  Brawo Adaś!

 

W sobotę 30 marca odbywał się  finał Ogólnopolskiego Festiwalu "Wesołe Nutki" w Łukowie.  Festiwal w Łukowie cieszy się dużą popularnością wśród młodych wokalistów z całego kraju. Poziom artystyczny wykonawców jest bardzo wysoki.

Do udziału w finale zakwalifikowało się  troje podopiecznych Justyny Abramik: Martyna Beksiak, Michał Jabłoński i Adam Wieczorek. Niestety Michał nie wystąpił z powodu choroby.

Z radością informujemy iż, Adaś Wieczorek wyśpiewał sobie wyróżnienie w kategorii 6-10 lat!

Jesteśmy dumni!

Karty czasu


ksiegi

Galeria Świetlik


BIP I DC


Pobierz Diagnozę

Wita-Mina D

witaminad logo

Polub nas na facebooku

Archiwum

Sprawdź ogromną bazę archiwalnych artykułów.